OasiS.Hu
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

OasiS.Hu

Alliance uni1 ogame.Hu
 
AccueilRechercherDernières imagesS'enregistrerConnexion
-45%
Le deal à ne pas rater :
PC Portable LG Gram 17″ Intel Evo Core i7 32 Go /1 To
1099.99 € 1999.99 €
Voir le deal

 

 Ajánlat

Aller en bas 
2 participants
AuteurMessage
Yram [Amazonok]
Émissaire étranger
Émissaire étranger



Féminin Nombre de messages : 2
Alliance : AMAZONOK
PM/Fõbolygó (x:xxx:xx) : retraitée/nyugdíjas
Date d'inscription : 04/09/2008

Ajánlat Empty
MessageSujet: Ajánlat   Ajánlat Icon_minitime4/9/2008, 21:09

Sziasztok,mindenkit üdvözlök!
Isildur javaslatára látogattam el hozzátok,mégpedig azért,mert lenne némi fémem eladó,nem szeretem ezeket a K megjelöléseket,lehet maradi vagyok,3 milláról lenne szó a 3-as galaxisban és 2 milláról a 4-es galaxisban.
Röviden a szöviről:néhány hónapja a Pirates vezetője voltam,de mivel a szöviben néhányan vitákat és ellenségeskedéseket fakasztottak,a béke és a csapattársaim érdekében szakitottam a csapattal.Akinek esze volt az el is hagyta őket,43-an voltunk,mára már csak 15-en vannak(U.S) és mivel sajnáltam a játékba fektetett rengeteg időt és energiát,nem birtam megszüntetni az acc-ot,ma kezdtem újra,jelenlegi szövim az AMAZONOK(PIRATES LADIES),egyenlőre csak ketten vagyunk,remélem többen is leszünk majd.
Ajánlatot a folyamatos kereskedelmi egyezményre még nem tennék,mert ki tudja mit hoz a holnap,igaz?Erre még úgyis később vissszatérhetünk.
Hosszúra nyúlt bemutatkozásomnak ezennel végett vetek,további jó játékot kivánok nektek,jó éjszakát:Yram Sleep
Revenir en haut Aller en bas
http://royalpirates.mlap.hu/
Isildur
Cadre OasiS
Cadre OasiS
Isildur


Nombre de messages : 448
PM/Fõbolygó (x:xxx:xx) : 3:159:11
Date d'inscription : 08/09/2007

Ajánlat Empty
MessageSujet: Re: Ajánlat   Ajánlat Icon_minitime4/9/2008, 21:53

Szia, üdvözlünk a fórumon!
(hozzátettem a szövineved []-ben és idegen vezér / diplomata szined lett)
Bocs, mar rég rajta vagy a barátlistámon mint jó szomszéd de nem emlékeztem, hogy Yram egy lánynév, most meglepetés volt. Smile
Igen, az egyezmény az folyamatos, fel lehet bontani de inkább okkal. Szóval gondolkozz de a keresk.+MNT velünk nem nagy teher, mivel békések vagyunk és nem túl védtelen prédák sem (igyekszünk). Nálunk a bányász szempont uralkodik: az egyetlen igazi, tartós fejlődés a bánya, a flotta elszáll, a bánya megmarad. Smile

Szóval örülök, hogy bemutatkoztál és a fémet illetően lehet, hogy kelleni fog nekem de nem azonnal, hanem majd néhány héten belül ha fémbányákat építek előbb, mint laborokat, tehát attól függ.
Revenir en haut Aller en bas
Yram [Amazonok]
Émissaire étranger
Émissaire étranger



Féminin Nombre de messages : 2
Alliance : AMAZONOK
PM/Fõbolygó (x:xxx:xx) : retraitée/nyugdíjas
Date d'inscription : 04/09/2008

Ajánlat Empty
MessageSujet: Re: Ajánlat   Ajánlat Icon_minitime5/9/2008, 09:18

Húh,vért izzadtam...
Köszi az infókat,az Yram az lánynév,mert ha forditva olvasod,akkor...khm:)
Még egy ideig hurcolászom a cuccot,aztán szólj,ha mehet a csere.Nálatok is 3:2:1 az arány?
Revenir en haut Aller en bas
http://royalpirates.mlap.hu/
Isildur
Cadre OasiS
Cadre OasiS
Isildur


Nombre de messages : 448
PM/Fõbolygó (x:xxx:xx) : 3:159:11
Date d'inscription : 08/09/2007

Ajánlat Empty
MessageSujet: Re: Ajánlat   Ajánlat Icon_minitime17/11/2008, 16:57

Sajnálom Yram, felháborító, hogy mit művelt az, akire bíztad az accountodat: miután holdlövéses átveréssel lett "bosszú" hof-ja, most a te flottád megsemmisítésével csinál búcsúcsatát Sad

Minden jót az életben, te kedves volt szomszédom!
Revenir en haut Aller en bas
Contenu sponsorisé





Ajánlat Empty
MessageSujet: Re: Ajánlat   Ajánlat Icon_minitime

Revenir en haut Aller en bas
 
Ajánlat
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
OasiS.Hu :: PUBLIC - VISIBLE PAR TOUS / NYILVÁNOS RÉSZLEG :: Ambassade / Nagykövetség-
Sauter vers: