OasiS.Hu
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

OasiS.Hu

Alliance uni1 ogame.Hu
 
AccueilRechercherDernières imagesS'enregistrerConnexion
Le deal à ne pas rater :
Funko POP! Jumbo One Piece Kaido Dragon Form : où l’acheter ?
Voir le deal

 

 [Kro[DS]] [Kereskedelem] [aláírva]

Aller en bas 
2 participants
AuteurMessage
Kro [DS]
Allié
Allié



Masculin Nombre de messages : 4
Alliance : DS
PM/Fõbolygó (x:xxx:xx) : 2:271:9
Date d'inscription : 27/10/2007

[Kro[DS]] [Kereskedelem] [aláírva] Empty
MessageSujet: [Kro[DS]] [Kereskedelem] [aláírva]   [Kro[DS]] [Kereskedelem] [aláírva] Icon_minitime20/11/2008, 01:15

Üdvözlet!

Elég rég jártam itt....azóta túlvagyok egy leköszönő csatán, és egy visszatérésen.

jelenleg a DS klán tagja vagyok, és nem töltök be már diplomáciai státuszt.

Most "magán" játékosként fordulok hozzátok.
Ti bányásztok én flottázok. Deut vennék tőletek, ha van fölös.
3-4 milla kellene jelenleg, de akár rendszeresen is vennék át tőletek ha van.
A kereskedelemre vonatkozó szabályok keretein belül.

Fémben és kristályban fizetnék vegyesen nagyobb tétel esetén.
Ha kötünk üzletet, az részemről automatikus mnt-t jelent, és rendszeres kapcsolat esetén egyéb dolgokban is szívesen nyújtok támogatást. A kapcsolataimat is felhasználom az érdekeitekben, ha szükséges, vagy igényt tartatok rá. Ez persze nem garancia semmire sajnos.
A szállítást megoldom bármelyik holdamról, tehát az esetleges üzlet esetén a hozzád legközelebbi holdra elég eljuttatnod a deut.

Akinek felkeltettem esetleg az érdeklődését, vagy tud, és akar velem üzletet kötni, az a játékban megtalál az uni1 ben 2:271:9 en Kro néven.

Üdvözlettel: Kro
Revenir en haut Aller en bas
Isildur
Cadre OasiS
Cadre OasiS
Isildur


Nombre de messages : 448
PM/Fõbolygó (x:xxx:xx) : 3:159:11
Date d'inscription : 08/09/2007

[Kro[DS]] [Kereskedelem] [aláírva] Empty
MessageSujet: Re: [Kro[DS]] [Kereskedelem] [aláírva]   [Kro[DS]] [Kereskedelem] [aláírva] Icon_minitime20/11/2008, 09:11

Szia Kro!
Örülök neki, hogy itt látlak újra.
Szép dolog azért, hogy ide az 1-esbe tértél vissza és nem fiatalabb uniba.

Kicsit kiegészítem a kérésed a javasolt forma szellemében, bár nem szövetség kéri az egyezményt, mégis világosabb így ez a topik (át is tettem ide, a nagykövetségbe)
Név: Kro
Szövetség: DARKSKY (becenéven DS)
Rang (a statisztikában): 60.
Flotta rang: 32.
(ezen látszik, hogy nem vagy éppen bányász Smile)

Kro [DS] a écrit:
Most "magán" játékosként fordulok hozzátok.
Ti bányásztok én flottázok.
[...]
Ha kötünk üzletet, az részemről automatikus mnt-t jelent, és rendszeres kapcsolat esetén egyéb dolgokban is szívesen nyújtok támogatást. A kapcsolataimat is felhasználom az érdekeitekben, ha szükséges, vagy igényt tartatok rá. Ez persze nem garancia semmire sajnos.
Mint admin, azt mondom: megértetted a lényeget, szabályaink szerint (ld. szabályzat-topik végén) a kereskedelmi egyezmény ...
Citation :
magában foglalja a meg nem támadási szerződést, és abból áll, hogy a kereskedelmi részlegünk nyitva áll szövetségeseink előtt annak cserében, hogy nem támadják a tagjainkat és nem adják tovább a deutériumot nem szövetségeseinknek.
Gondolom, flottázóként csak veszel deut és nem adsz el senkinek.

Tehát kereskedelmi szövetségesünknek nyilvánítalak, így nyitva van neked a megfelelő rovat!
Revenir en haut Aller en bas
 
[Kro[DS]] [Kereskedelem] [aláírva]
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
OasiS.Hu :: PUBLIC - VISIBLE PAR TOUS / NYILVÁNOS RÉSZLEG :: Ambassade / Nagykövetség-
Sauter vers: